Участь у міжнародному турнірі Norvay Cup 2023

Одразу після участі у Dana Cup, виснажена попередніми іграми, команда дівчат прйняла участь у міжнародному турнірі Norway Cup і гідно показала себе потрапивши в вісімку кращих команд Norway Cup, в якому приймали участь 84 команди).

Перемога у міжнародному турнірі Кубку Данії (Dana Cup 2023)

З 24 по 29 липня 2023 року в місті Йоррінг (Данія) пройшов ювілейний 40-й міжнародний футбольний турнір “Dana Cup” В турнірі взяло участь 1240 команд з 47 країн світу, а також і дівоча команда “Чорноморець” під керівництвом Вячеслава Обезюка.

Наші дівчата змагались за головний трофей з 24 командами 7 країн світу (Данія, Норвегія, Німеччина, Англія, Польша, США, Україна). Команда показала неймовірні результати став лідером в своїй віковій категорії по кількості забитіх м’ячів (31 гол), а також до фіналу не пропустивши жодного гола в свої ворота, не зважаючи на те, що грали без замін одним составом. А в фіналі у видовищній грі перемогли команду з США з рахунком 2:1 , таким чином зайнявши перше місце і ставши переможцем турніру!

Міжнародний турнір у місті Шалан Франція.

З 16 по 18 червня дівоча футбольна команда “Чорноморець” прийняла участь у міжнародному футбольному турнірі у місті Шалан Франція. Зіграли 10 ігр. 6 нічиїх 1 перемога 3 поразки. Зайняли 4 місце у Silver лізі

Але то був не тільки турнір, завдяки Jean Claude Lochon та підтримці мера міста Шалан дівчата отримали можливість побувати у живописних містах Німеччини та Франції, зустріти схід та захід сонця над океаном, помилуватися старовинною архітектурою Дрездена, покупатися у бассейні, а головне побути в спокійній обстановці и хоч на декілька днів, не чути сигналів повітрянної тревоги. Дякуємо всім серецем за цю можливість!

Обласний турнір у місті Ананьїв

Наші дівчата зайняли 1 місце у обласному турніру серед дівчат 2009-2010 рр.н.

23 забитих 0 пропущених! Кращий воротар турніру Кажухарь Софія Кращий гравець турніру Власенко Аделіна. З перемогою усіх!

Турнір на Отраді

Знову грали проти хлопців і зайняли 2 місце!

Вікторія Біла- кращий гравець турніру!

Хлопці з ФК Тріумфатор подарували нашим дівчатам та їх мамам квіти!

Чемпіонату України з футзалу серед дівочих команд 2010-2011 р.н. 2023р.

21-23 квітня пройшов Чемпіонат України з футзалу серед дівочих команд 2010-2011 р.н. 2023р. у місті Володимир, у якому прймали участь найкращі команди України. У складній боротьбі наші дівчата вибороли третє місце. Кращим гравцем команди визнано Аделіну Власенко. Вітаємо дівчат!

Фінал чемпіонату України (2006-2007 р.н.)

В м. ЧЕРКАСИ пройшов чемпіонат України з футзалу серед дівчат 2006-2007 р.н. Наші дівчата зайняли 2 місце Першої ліги чемпіонату, програвши лише одну гру в фіналі. Кращим захисником змаганнь визнали нашу Кузьменко Вероніку.

Турнір Odesa Fest

Сьогодні наша старша команда завершила турнір Odesa Fest перемогою з рахунком 3:2. Дівчата, протягом 2 місяців кожної суботи о 8 ранку приходили на ігри турніру!